June 5, 2023

Health Science

Zavázaný k lepšímu zdraví

Elitní výživa a výkon je pro vás všechen cukr špatný?

&#13
Je pro vás všechen cukr špatný?&#13
&#13

Je professional vás všechen cukr špatný?

Podobně jako u mléčných výrobků, cukr dostal špatný rap a mnoho lidí se mu nyní vyhýbá jako mor. Podívejte se na můj website, který zvedá sklenku Výhody mléka professional budování svalů.

Ano, existuje dobrý důvod, proč se vyhýbat přílišnému množství rafinovaného bílého cukru, a to ze všech zdravotních důvodů, které známe. Existují však různé druhy cukru, které ve skutečnosti poskytují nutriční výhody.

Příroda nám poskytuje další lahodné možnosti na výběr a méně potřebujeme umělá sladidla.

Znáte dvě přírodní sladidla, která obsahují antioxidanty, vitamíny a minerály? A který má také protirakovinné vlastnosti?

Podívejte se, abyste se dozvěděli více o těchto lepších variantách bílého cukru a o tom, která varianta má nižší glykemický index.

https://www.youtube.com/enjoy?v=urKdKwpG_44

Chcete zlepšit svůj jídelníček, abyste podpořili své výkonnostní cíle ve vašem sportu? Kontaktujte mě a naplánujte si zdarma nezávazná konzultace dnes!

A také se podívejte na Akademii udržitelné sportovní výživy….


Chcete být silnější, rychlejší a zdravější, abyste mohli PR svůj příští závod/soutěž, zlepšit svůj vztah k jídlu a cítit se sebevědomě ve svém těle? Připojte se k Akademii udržitelné sportovní výživy! Tento 100% online system professional samostudium shrnuje vše, co jsem se jako sportovní dietolog za více než 10 enable naučil. Podívejte se na vše, co je součástí –